COMPETITION AND TALENT
DEVELOPMENT PROGRAM

McDonald's wśród sponsorów 6. edycji PYD

<span>McDonald's</span> wśród sponsorów 6. edycji PYD
Zasilili szeregi sponsorów ostatniej edycji konkursu, zostali na następną! Z wielką przyjemnością witamy markę McDonald’s, która dołączyła do grona sponsorów 6. odsłony konkursu Papaya Young Directors. Globalna, doskonale znana wszystkim marka jest przekonana, że młodzi twórcy to siła napędowa wielu oryginalnych pomysłów. Przekonamy się, jak McDonald's jest postrzegany przez kolejnych kreatywnych reżyserów.
W 5. edycji konkursu McDonald’s postawił przed uczestnikami zadanie zmierzenia się z filmem reklamowym, który opierałby się na idei różnorodności, a jednocześnie pokazywałby, że dobrze jest być razem. Marka cieszyła się dużą popularnością wśród zgłaszających, co zaowocowało świetnymi wynikami. II nagroda w zeszłej edycji powędrowała do Michała Radziejowskiego, który stworzył film reklamowy właśnie dla McDonald’s.
Michał Radziejewski II nagroda Papaya Young Directors 2018
Kiedy przeczytaliśmy scenariusz Michała pomyśleliśmy, że łatwiej napisać taki skrypt niż dobrze go zrealizować. Efekt zaskoczył nas pozytywnie. Spot dla McDonald's to właściwie gotowiec, który spokojnie może trafić do bloku reklamowego.
Michał Kubik i Łukasz Stachniak
o II nagrodzie PYD 2018 dla Michała Radziejewskiego
Przeczytaj także
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.